Skulpturer 2 st Kina

Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina
Skulpturer 2 st Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st., keramik, Kina, 1900-tal, i form av hästar, efter äldre förlaga, glaserade, höjd ca 39-49 cm

En bottenplatta med lagning

648663

2019-05-29