Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
600 EUR
TAPIO WIRKKALA, kanna, sterlingsilver, signerad TW, Hopeakeskus Tavastehus 1973, Finland, smidet silver, höjd 25 cm, vikt 800 g.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
648671
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här