Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, TÅRTSPADAR, KAKTÅNG, SOCKERTÅNG, 6 dlr, silver, 17-1900-tal, längd ca 14,5-33,5 cm, silvervikt ca 305 g
Slitage
648673
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här