Soppslev

Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOPPSLEV, TÅRTSPADAR, KAKTÅNG, SOCKERTÅNG, 6 dlr, silver, 17-1900-tal, längd ca 14,5-33,5 cm, silvervikt ca 305 g

Kuntoraportti

Slitage

648673

Päivämäärä:

2019-05-30