Cutclass

Cutclass
Cutclass
Cutclass
Cutclass
Cutclass
Cutclass

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABELBAJONETT, brittisk, 1800-talets andra hälft, för flottan, längd 79 cm

Slitage

648675

2019-06-02