Barbro Andersson Versailles
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Tapitieries - Versailles III", signerad och daterad Barbro Andersson 2010 a tergo, olja på duk, ca 33x24 cm
Kuntoraportti
648695
Päivämäärä:
2019-05-29