Barbro Andersson Versailles

Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles
Barbro Andersson Versailles

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Tapitieries - Versailles III", signerad och daterad Barbro Andersson 2010 a tergo, olja på duk, ca 33x24 cm

Kuntoraportti

648695

Päivämäärä:

2019-05-29