Golv- och bordslampa Bergbom

Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom
Golv- och bordslampa Bergbom

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLV- och BORDSLAMPOR, 2 st, Bergboms, modell G-31 resp, B-31, mässing och svärtat trä, höjd 141 resp. 60 cm

Slitage och ytskador, skadad skärm, skärmmutter till bordslampan saknas

648702

2019-05-28