Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1820-57, studsare, märkt HS No 49, sannolikt för Hvetlanda Sqvadron, längd ca 42 cm
Slitage och skador, delar saknas, lös fjäder medföljer
648703
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här