Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1820-57, studsare, märkt HS No 49, sannolikt för Hvetlanda Sqvadron, längd ca 42 cm

Slitage och skador, delar saknas, lös fjäder medföljer

648703

2019-06-02