Ture Dahlö olja

Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE DAHLÖ (1895-1970): Landskap, signerad och daterad T.Dahlö-39, olja på duk, ca 55x72 cm

648708

2019-05-28