Barbro Andersson Capri

Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Capri III", signerad och daterad atergo Barbro Andersson 2015, olja på duk, ca 19x24 cm

648711

2019-05-30