Barbro Andersson - Fredrika Bremer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Fredrika Bremer", signerad och daterad atergo Barbro Andersson 2013, olja på duk, ca 27x22 cm

648721

2019-05-31