Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALVAR AALTO, vilstol, Finland, 1930-tal, vitmålad metall samt trä, höjd 120, längd 180, bredd 56 cm
PROVENIENS: Paimio Sanatoriet, Finland
slitage
648733
2019-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här