Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 3 par, 1800- och 1900-tal, "92" Skultuna, "61" av Gusums Bruk, Nils Petter Linderberg, Sundsvall, höjd 16-19 cm
Slitage, ett par med något skeva ben, märken
648739
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här