3 par ljusstakar

3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar
3 par ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, 1800- och 1900-tal, "92" Skultuna, "61" av Gusums Bruk, Nils Petter Linderberg, Sundsvall, höjd 16-19 cm

Slitage, ett par med något skeva ben, märken

648739

2019-06-02