Sked samt sockerströare silver Österrike/Ungern

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKED, SOCKERSTRÖARE, silver, Österrike/Ungern, 1852, delvis förgyllda, längd 20,5 cm, vikt ca 155 gram

Slitage, gravyr, behov av putsning

648761

2019-05-30