Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKED, SOCKERSTRÖARE, silver, Österrike/Ungern, 1852, delvis förgyllda, längd 20,5 cm, vikt ca 155 gram
Slitage, gravyr, behov av putsning
648761
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här