Urnor ett par 1900-talets senare del

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 40L, höjd ca 46, diameter 42 cm

Bruksslitage

648775

2019-05-31