Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
FÄRGLITOGRAFI handkolorerad, Ryssland 1800-tal, "Soldat et Trompette du Rt. des Cuirafsiers de S.A.J.C Heritier" 40 x 28,5 cm
Ej examinerad ur ram.
648807
2019-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här