Rysk färglitografi

Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi
Rysk färglitografi

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

FÄRGLITOGRAFI handkolorerad, Ryssland 1800-tal, "Soldat et Trompette du Rt. des Cuirafsiers de S.A.J.C Heritier" 40 x 28,5 cm

Ej examinerad ur ram.

648807

2019-06-05