Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 14k guld med blandslipad, syntetisk, färgväxlande lila/ blå safir, Moskva, Sovjetunionen, ringstorlek 16.75, totalvikt ca 4.1 g
Bruksslitage, stenen med mindre nagg
648841
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här