Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
RING, 14k guld med rutigslipad ametist, ca 1.84 ct och 20 diamanter ca 0.20 ct, stämplad ´´FP´´, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 3.2 g
Bruksslitage
648844
2019-05-31