Ring med ametist och diamanter

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

RING, 14k guld med rutigslipad ametist, ca 1.84 ct och 20 diamanter ca 0.20 ct, stämplad ´´FP´´, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 3.2 g

Bruksslitage

648844

2019-05-31