Ring med syntetisk, blå spinell

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RING, 14k guld med blandslipad, syntetisk, blå spinell med otydliga stämplar, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 6.3 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

648845

2019-05-31