Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RING, 14k guld med blandslipad, syntetisk, blå spinell med otydliga stämplar, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 6.3 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
648845
2019-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner