Dockskåp med inredning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOCKSKÅP med inredning, skåpet 1800 talet senare del, inreding 1800-talets senare del och framåt (samtida), skåp med 3 våningar, 2 rum i varge plan, fönster på sidorna, 9 st mindre lådor undrtill, inredning, bl.a salongsgrupp, nyrokoko i metall, barnvagn, kamin, bordsur, mm, total höjd ca 147, 65x30 cm
Senare benställning, diverse skador, nyckel samt låda med enklare tillbehör finns att avhämta på utlämningen
648873
2019-06-01