Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Kustmotiv med stad, signerad Uno Vallman, daterad 1955, olja på duk, ca 32x40 cm
648884
2019-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här