Rune Wahlström blomster stilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE WAHLSTRÖM (född 1916-1968): Blomsterstilleben, signerad R. Wahlström, olja på pannå, 38x28 cm

648885

2019-05-29