Greta Thiis oljemålning

Greta Thiis oljemålning
Greta Thiis oljemålning
Greta Thiis oljemålning
Greta Thiis oljemålning
Greta Thiis oljemålning
Greta Thiis oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRETA THIIS (Sverige/Norge 1896-1982): "Blåsig Höstdag", signerad Greta Thiis, daterad -39, olja på pannå, ca 34x50 cm

648886

2019-05-29