Ljusstakar skrivställ tenn Kayser
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, SKRIVSTÄL, 1920-tal, jugend, Kayser & sohn, Tyskland, stämplade KAYSER NS, spår av försilvring, höjd 21,5, skrivställets längd ca 36 cm
Sliten försilvring, bläckskål i glas saknas
648892
2019-05-29