Eric Hallström oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Båtar vid Kaj", motiv från Södermälarstrand mot Mariabergen, signerad Eric Hallström, olja på duk, ca 43x61 cm
Kuntoraportti
Duken med 2 mindre lagningar
648894
Päivämäärä:
2019-05-29