Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Motiv från Lidingö med Lindingö Kyrka i bakgrunden, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 41x61 cm

648896

2019-05-29