Hallbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLBORD, gustaviansk stil, 1920-tal, faner i bla björk och jakaranda, beslag i mässing, intarsia med bl a vasakärve, höjd ca 86 samt 65x42 cm
Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
648899
2019-05-29