Hallbord

Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLBORD, gustaviansk stil, 1920-tal, faner i bla björk och jakaranda, beslag i mässing, intarsia med bl a vasakärve, höjd ca 86 samt 65x42 cm

Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

648899

2019-05-29