Mikael Altersten oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MIKAEL ALTERSTEN (född 1978), "Är Hon Mina Vingar?", signerad Mikael Altersten á tergo, olja på duk, ca 80x100 cm
Kuntoraportti
648906
Päivämäärä:
2019-05-29