Mikael Altersten oljemålning

Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MIKAEL ALTERSTEN (född 1978), "Är Hon Mina Vingar?", signerad Mikael Altersten á tergo, olja på duk, ca 80x100 cm

Kuntoraportti

648906

Päivämäärä:

2019-05-29