Syskrin

Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin
Syskrin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYSKRIN, jugend, 1900-tal, benställning med skruvade ben, imitationsmålad intarsia, nyckel saknas, höjd ca 77 samt 46x34 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

648931

2019-05-29