Tillbaka till katalog

Skrivmaskin Underwood

Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood
Skrivmaskin Underwood

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

SKRIVMASKIN, manuell, "Underwood no 5", 1900-talets första kvartal, svartlackerad metall, längd ca 27,5-40 cm, bredd 39 cm, höjd ca 24 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

648937

Datum:

2019-05-29