Bernard Buffet grafiskt blad

Bernard Buffet grafiskt blad
Bernard Buffet grafiskt blad
Bernard Buffet grafiskt blad
Bernard Buffet grafiskt blad
Bernard Buffet grafiskt blad
Bernard Buffet grafiskt blad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike, 1928-1999): Motiv med skyline, signerad och daterad i trycket Bernard Buffet 58, grafiskt blad, bildmått ca 48x92 cm

Gulnad, ej examinerad ur ramen

648946

2019-05-31