Skulpturer ett par 1900-tal i form av lejon

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av lejon, betong, höjd ca 41, 65 x 27 cm

Avslag, väderslitage

648948

2019-05-31