Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, valnöt, rikt skuren dekor, invändigt med hyllor, höjd 223, 234x92 cm, nyckel finns

Slitage, maskstunget, lagningar, komplettat

648949

2019-05-30