Skrivbordsuppsats Carl Hoff silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, silver samt ben, Carl Hoff, Helsingborg 1931, längd ca 35 cm, total vikt ca 1300 g
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, brevkniv saknar egg, gravyr undertill
648965
2019-05-29