Skrivbordsuppsats Carl Hoff silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, silver samt ben, Carl Hoff, Helsingborg 1931, längd ca 35 cm, total vikt ca 1300 g

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, brevkniv saknar egg, gravyr undertill

648965

2019-05-29