Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho,1950-60-tal, bestående av ånglok RM 800/3, ellok RSM 800, Vagnr : 3 st 4040, 4000/2 med slutljus (i förpackning), öppen godsvagn 364/8, öppen godsvagn med bromshytt 371/7, tippvagn 4313 (förpackning), 304/E Esso tankvagn (omärkt förp.), 307/1 kylvagn, 307/2 bananvagn (omärkt förpack.) 2 elväxlar, 26 räls, ställput
Smärre lackskador
648967
2019-06-02