Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho,1950-60-tal, bestående av ånglok RM 800/3, ellok RSM 800, Vagnr : 3 st 4040, 4000/2 med slutljus (i förpackning), öppen godsvagn 364/8, öppen godsvagn med bromshytt 371/7, tippvagn 4313 (förpackning), 304/E Esso tankvagn (omärkt förp.), 307/1 kylvagn, 307/2 bananvagn (omärkt förpack.) 2 elväxlar, 26 räls, ställput

Smärre lackskador

648967

2019-06-02