Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSKRIN, 1700-tal, allmoge, smidesbeslag, märkt AES, längd ca 56 cm, nyckel finns
Slitage
648968
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här