Trädgårdsurma gjutjärn

Trädgårdsurma gjutjärn
Trädgårdsurma gjutjärn
Trädgårdsurma gjutjärn
Trädgårdsurma gjutjärn
Trädgårdsurma gjutjärn
Trädgårdsurma gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-talets slut, höjd ca 39,5 cm

Slitage, senare postament

648973

2019-06-03