Golvlampa
2019-06-03
648977
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, för 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 156 cm
Slitage