Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHÄSLONG, 1940-tal, enligt uppgift Mobilia, välvd form, klädsel i röd velour, kulfötter av vitmålat trä, sitthöjd ca 40, längd ca 165 cm

Bruksslitage

648983

2019-05-31