Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, hylla, i teak och ek med 2+1 skjutdörraförsedda skåp samt 6 flyttbara hyllplan, höjd 180, vardera sektion 100x24 resp 100x40 cm

Slitage

648985

2019-06-03