Takampel empire

Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TAKAMPEL, empire, för tre ljus, metall och brons, total höjd ca 70 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage

648988

Päivämäärä:

2019-05-29