Takampel empire
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAKAMPEL, empire, för tre ljus, metall och brons, total höjd ca 70 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage
648988
Päivämäärä:
2019-05-29