Soffa
2019-06-03
648991
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk, 1700-tal, utdragbar, skuren dekor, vitmålad smat bronserad, längd 188 cm
Slitage, senare dekorknoppar, löst backstycke saknas