Vas och fat Björn Rönnquist

Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist
Vas och fat Björn Rönnquist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN RÖNNQUIST, glasföremål (2), vas, transparent glas med polykrom dekor, höjd 20,5 cm, signerad Rönnquist 2000 unik, fat, blått glas, diameter 31 cm, signerad Rönnquist 2000 unik

Fat med repor

648995

2019-05-30