Monterskåp glas och rostfritt

Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt
Monterskåp glas och rostfritt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP/INSTRUMENTSKÅP, 1900-talets mitt, stål samt glas och råglasskivor, fällbart, utdragbart, på hjul, höjd 94, 115x41 cm

Bruksslitage

649001

2019-05-29