Trädgårdsurna 1920/30-tal

Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal
Trädgårdsurna 1920/30-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA 1920-/30-tal, stomme i lackerat gjutjärn, med dekor av girlander, hänklar i form av sjöjungfrur, höjd ca 35 cm, diameter ca 33 cm

Rostanlöpt, åldersrelaterat slitage

649004

2019-05-31