Bronsskulptur efter Constantin Menuier

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, "Debardeur du Port d´Anvers", 1900-talets början, efter Constantin Meunier (Belgien 1831-1905), patinerad brons, signerad C. Meunier, höjd ca 48 cm

Förlagan i Musée d´Orsay

649021

2019-05-31